فرا خوان حمایت مالی از وبسایت mp3movies

سلام به تمامی خوانندگان و بازدید کنندگان عزیز سایت فیلم و سریال صوتی.
از ته قلبمون امیدواریم روز و روزگار برای شما بزنه شما برقصید. البته بندری اصل و شاد بزنه نه آهنگ لایت غمگین. شاید بگید آنهگ غمگین که رقص نداره. چرا می تونید باهاش تانگو یا از اون رقصهای سنگین انجام بدید. بگذریم.

از دیماه سال ۱۳۹۵ که این سایت شروع به فعالیت کرد، من خودمو متعهد دونسته بودم که تا موقعی که می تونم، سایت رو خودم تر و خشک کنم و هزینه های سرور مبدل و رپید پارس و به خصوص خرید فیلم ها رو خودم متحمل بشم. بله خرید فیلم هاو فیلم ها و سریال هایی که تازه بیرون میان، ما برای احترام به حقشون خریداری می کنیم.
گذشت و گذشت تا اینکه به لطف خدا تشکیل زندگی دادم. خیلی از بچه ها پشتیبانم بودن و تو مراحل انتشار این فیلم های صوتی به من کمک می کردن. من اسم نمیارم چون می ترسم کسی از قلم بیفته. از همه شون تشکر می کنم. همه کمک کردند تا سایت شده اینی که شما میبینید.
اما بزرگتر شدن سایت موجب میشد که ما فایلهامون بیشتر بشه و الان میتونیم ادعا کنیم که ما بالغ بر ۱۰۰ گیگ فیلم صوتی داریم که اگه حجم عادی و تصویری اونها رو در نظر بگیریم، میشه به راحتی گفت که ما چیزی در حدود یک ترابایت فیلم رو صوتی کردیم.
اما اگر با رپید پارس آشنایی داشته باشید، اینو میدونید که رپید پارس هم برای آپلود و هم برای هر دانلود حجم میگیره. طوری که ما تا حالا چیزی نزدیک به یک ترابایت و ۶۵۰ گیگ حجم از این سایت خریداری کردیم، تنها برای ۱۰۰ گیگ فایل. در نتیجه هزینههای نگهداری سایت دیگه به قدری بالا رفته که حالا یاری شما رو می طلبه.
همیشه تو محافل خصوصی و حتی عمومی گفته بودم که تا جایی که بتونم سایت رو خودم به عهده میگیرم و هر جا نتونم از مخاطب هام کمک می خوام. پس حالا ما منتظریم.
اگه زحمات بچه ها براتون ثمر داده و کنار خانواده لذت بردید،
اگه فیلم های توضیح دار mp3movies رو هنوز با علاقه دنبال می کنید،
اگه براتون ارزش داره که سریال های نمایش خانگی و فیلمهای سینمایی به روز خیلی خیلی زود به دستتون میرسه،
پس حالا نوبت شماست. شمایی که دست یاری عوامل mp3movies رو به گرمی خواهید فشرد، با حمایت مالی خودتان ما رو در ارتقای هرچه بیشتر این وبسایت کمک برسونید.
شما میتوانید کمکهای مالی خودتون رو از طریق این شماره کارت:
۶۲۸۰ ۲۳۱۴ ۷۸۶۷ ۱۶۳۸
بانک مسکن به نام شهابالدین فروزش واریز فرمایید.

و فیش واریزی رو به آیدی تلگرامی
@foroozesh65
یا ایمیل
shahab.foroozesh@gmail.com
ارسال فرمایید
منتظر محبت های شما هستیم. یا علی.

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

یک دیدگاه دربارهٔ «فرا خوان حمایت مالی از وبسایت mp3movies»

  1. Pedram می‌گوید:

    سلام
    چشم سعی میکنیم انشالا 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *