دانلود سریال خارجی و بسیار زیبای ۲۴ فصل سوم چهارم و پنجم پایانی اضافه شد

ژانر: اکشن / جنایی / درام / رمزآلود / مهیج ،تهیه کنندگان: on Cassar – Brad Turner- Bryan Spicer – Stephen Hopkins – Ian Toynton – James Whitmore Jr – Tim Iacofano – Kevin Hooks – Rodney Charters- Winrich Kolbe- Davis Guggenheim

بازیگران: کیفر ساترلند – کارلس برنار – ماریلین رایزکوب – دنیس هایسبرت – جیمز موریسون – الیشا کاتبرت – ریکو آیلزورد – جود کیکوللا – کیم راور ،خلاصه : سناتور پالمر که اولین سیاهپوستی است که در چند قدمی ریاست جمهوری آمریکا می باشد و بیشترین شانس را برای بدست آوردن این سمت دارد ناخواسته تعدادی دشمن تروریسیت برای خود بوجود آورده است که قصد ترورش را دارند و در این میان جک باور که مامور امنیتی و رهبر یکی از گروههای سی آی ای است، وظیفه محافظت از سناتور پالمر و جلوگیری از هرگونه اقدام تروریستی عله وی را دارد و….

هر فصل این سریال ۲۴ دارای ۲۴ قسمت می باشد که هر یک از قسمت های این سریال یک ساعت از زندگی جک باور از یک روز آن را در حال مبارزه با تروریست ها نشان می دهد که در پایان هر فصل یک روز از زندگی وی به پایان می رسد.این سریال به سبک اکشن و ماجرایی است.

نقش اول این داستان «جک باور» در اداره یک CTU (واحد ضد تروریستی)، شاخه ای خیالی از سازمان CIA مشغول به کار است(که البته شاخه ای شبیه آن با نام دیگر در این سازمان وجود دارد) و هر فصل (Season) یک روز از زندگی او را، در حال مبارزه با یک نقشه ی تروریستی بزرگ و خطرناک نشان می دهد. هر قسمت (Episode) از سریال، یک ساعت از روز جک باور را نشان می دهد و در قسمت ۲۴ روز جک باور به پایان می رسد. این سریال علاوه بر طرفداران اکشن و تیراندازی، به دلیل داشتن داستان پر هیجان، و نشان دادن زندگی شخصی شخصیت ها، به دوستداران سریال های درام وماجرایی نیز توصیه می شود.
این سریال در پنج فصل به صورت کامل و هر فصل ۲۴ قسمت تقدیم میگردد.
فصل اول این سریال به صورت چهار پارت شش قسمتی در پایین میآید.
پارت اول
حجم ۱۱۵ مگ
پارت دوم
حجم ۱۱۵ مگ
پارت سوم
حجم ۱۱۵ مگ
پارت چهارم
حجم ۱۱۵ مگ

فصل دوم
پارت اول
حجم ۱۱۱ مگ
پارت دوم
حجم ۱۰۲ مگ
پارت سوم
حجم ۱۰۱ مگ
پارت چهارم
حجم ۱۰۲ مگ

فصل سوم
پارت اول
حجم ۱۱۳ مگ
پارت دوم
حجم ۱۱۴ مگ
پارت سوم
حجم ۱۰۵ مگ
پارت چهارم
حجم ۱۰۶ مگ
فصل چهارم
پارت اول
حجم ۸۹ مگ
پارت دوم
حجم ۱۰۶ مگ
پارت سوم
حجم ۹۲
پارت چهارم
حجم ۱۰۶ مگ
فصل پنجم
پارت اول
حجم ۱۰۹ مگ
پارت دوم
حجم ۱۰۹ مگ
پارت سوم
حجم ۱۱۵ مگ
پارت چهارم
حجم ۱۱۶ مگ

پسورد در صورت نیاز,
www.mp3movies.ir

این نوشته در جناحی, دوبله شده, سریالهای خارجی ارسال و , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

یک دیدگاه دربارهٔ «دانلود سریال خارجی و بسیار زیبای ۲۴ فصل سوم چهارم و پنجم پایانی اضافه شد»

  1. miss roohi می‌گوید:

    سلام
    عالی
    خیلی ممنون
    اگه امکان داره سریال خانه پوشالی هم بذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *